محصولات زنبور عسل ژل رویال معجون ژل رویال ژل رویال ژوناس، تقویت کننده قوای جنسی و تنظیم‌ کننده هورمون‌ها و کمک به درمان ناباروری

ژل رویال ژوناس، تقویت کننده قوای جنسی و تنظیم‌ کننده هورمون‌ها و کمک به درمان ناباروری

Royal Jonas Gel

وضعیت : موجود
کد کالا : 203367 ثبت تلفنی سفارش 203367
گارانتی : اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد : + -
افزودن به سبد خرید
لیست قیمت به ازای تعداد
لیست قیمت به ازای جمع فاکتور
ارسال این کالا بین 10 تا 15 روز کاری زمان میبرد.
ژل رویال ژوناس، تقویت کننده قوای جنسی و تنظیم‌ کننده هورمون‌ها و کمک به درمان ناباروری
 معجون هلسا و گیاهان خاص

با معجون ژوناس بیشتر آشنا شوید!


ناباروری مشکلی است که در ۱۵ درصد زوج‌های دنیا وجود دارد و علل متعددی در بروز آن نقش دارد. یکی از شایع‌ترین علل نازایی تولید آنتی‌بادی ضد اسپرم است که باعث می‌شود تخمک غیرقابل نفوذ شده و عمل لقاح ناموفق باشد. این آنتی‌بادی توسط خود بدن تولید می‌شود و یکی از بیماری‌های خود ایمنی بدن محسوب می‌شود.

از دیگر عوامل شایع نازایی نبودن اسپرم، کمبود اسپرم، غیرفعال یا ضعیف بودن اسپرم، و عدم وجود یا ضعیف بودن تخمک در زنان است. همچنین چسبندگی یا انسداد لوله‌های رحمی هم از دلایل نازایی و ناباروری در زوجین می‌باشد.

عوامل ژنتیکی و جابجایی کروموزومی هم می‌تواند درصد بسیاری از بیماری‌های نازایی را تشکیل دهد. اما ناباروری به معنای عقیم بودن و بچه‌دار نشدن دائمی نیست و می‌توان این مشکل را با استفاده از روش‌های مختلف رفع کرد.

بسیاری از زوج‌ها با تحمل هزینه‌های گزاف و روی آوردن به داروهای عوارض‌دار و شیمیایی اقدام به رفع این مشکل می‌کنند که در نهایت ممکن است بچه‌دار شوند ولی عوارض مخرب داروهای شیمیایی استفاده شده، تا سالیان زیادی باعث مختل شدن سلامت جسمانی و روانی زوجین خواهد شد.

معجون ژل رویال ژوناس-Jonnas potion یک مکمل طبیعی و بدون عوارض بوده و زوج‌ها می‌توانند حتی بدون تحمل هزینه‌های گزاف پزشکی مشکل ناباروری خودشان را تا اندازه‌ای بهبود بخشند. ژوناس قادر است قوای جنسی مردان و زنان را تقویت کند، ترشح هورمون‌های جنسی را تنظیم کند و امکان تولد فرزند سالم و حتی احتمال تولد جنسیت پسر را افزایش دهد.

همچنین معجون ژوناس علاوه بر کمک به ناباروری، بیماری‌هایی مثل شب ادراری، آرتروز، بیماری روماتیسم، سرد مزاجی، افرادی که ناراحتی اعصاب دارند، افرادی که دچار کم خوابی هستند و افرادی که دچار افسردگی هستند را بهبود می‌بخشد. همچنین خانم‌ها می‌توانند با مصرف ژل ژوناس چرخه قاعدگی خودشان را تنظیم کنند. 

معجون ژل رویال ژوناس جلوی پیشرفت آلزایمر را می‌گیرد و در بهبود بیماری‌های خانواده MS نقش دارد. با مصرف این محصول به قدرت مواد طبیعی و خدادادی اطرافمون پی ببریم و استفاده از آن را به اطرافیان خودمان هم توصیه کنیم.

روش نگهداری معجون ژوناس

 • -برای نگهداری صحیح ژلژوناس بدون از دست دادن ویژگی‌های ظاهری، بهترین روش، نگهداری در فریزر می‌باشد. 
 • -با توجه به اینکه این محصول در دمای عادی از بوو طعم تندتری برخوردار می‌شود، برای سهولت در استفاده، مصرف فریز شده معجون ژوناس توصیه می‌شود.
 • -این محصول باید در حالت عادی در دمای زیر 20 درجه نگهداری شود.زمان مصرف معجون ژوناس


 • -در حالت عادی، روزانه یک نوبت به صورتناشتا و در موارد خاص یک نوبت هم در شب استفاده شود. 
 • -توصیه می‌شود تا حدود20 دقیقه بعد از مصرف آن، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید تا اثرگذاری معجون بیشتر شود.مقدار مصرف معجون ژوناس


این محصول را در هر نوبت یک گرم و به صورت زیرزبانی مصرف نمایید.موارد منع مصرف معجون ژوناس


هر محصولی با توجه به ترکیبات آن موارد منع مصرفی نیز دارد. ژل ژوناس در موارد زیرمنع استفاده دارد:

 • -کودکان زیر ۲ سال و شیرخوار
 • -خانم‌های باردار و شیرده
 • -سرطان سینه (حتی بعد از بهبود یا تخلیه)
 • -در طی دوره شیمی درمانی و پرتو درمانی
 • -مصرف داروهای کاهش سطح ایمنی
 • -مصرف وارفارین (رقیق کننده قوی)
 • -پیوند عضو (از افراد دیگر)
 • -مواردی مثل تالاسمی ماژور، فشار خون بالا، سرطان خون، هموفیلی، تیروئید، بیماری‌های خود ایمنی ناشناخته
 • -افراد زیر 18 سال (باعث بلوغ زودرس)
 • -افراد بدون شریک جنسی
 • آیا معجون ژوناس بر بهبود بیماری آلزایمر تاثیر دارد؟


  معجون ژوناس بر انواع فعاليت‌های بيولوژيكی در سلول و بافت‌های مختلف بدن و بـه خصـوص سيسـتم اعصاب تاثیر دارد. این محصول حاوی تركيبـات فسـفردار به ويژه استيل كولين است كه يكی از انتقال دهنده های پيـام هـای عصبی از يك سلول به سلول بعدی است.

  این ماده برای شكل گيری و رشـد حافظـه و بازيابی آن لازم و ضروری مي‌باشد. بنابراين ژل ژوناس به عنوان یک منبع غنی از این ماده می‌تواند در بهبود این اختلالات مفيد واقع شود و از آلزایمر جلوگیری کند.


 • معجون ژوناس اكسيژن رسانی به بافت مغز را افزايش می‌دهـد، اين افزايش اكسيژن رسانی در افراد مسنی كه مبـتلا بـه برخـی از اخـتلالات مغـزی ناشـی از پيـری عـروق و كاهش اكسيژن رسانی به مغز بوده‌اند، مفيـد مـی باشـد. همچنين نوروژنز را تسـهيل كـرده موجـب شاخه زايی و القای تمـايز نـورونی مـی گـردد.

  این موضوع از فرسودگی و آسیب سلول‌های مغز که در نهایت منجر به بیماری آلزایمر می‌شود، پیشگیری می‌کند. علاوه بر ايـن، ژل ژوناس از طريـــق اثـــرات آنتـــی اكســـيدانی موجـــب بهبـــود هيپرانسولينمی و مقاومـت بـه انسـولين در مـدل‌هـای حيوانی مقـاوم بـه انسـولين مـی‌شـود.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.


برچسب ها :
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق شماره تلفن 09301007530 ارتباط بر قرار کنید