محصولات زنبور عسل ژل رویال شربت شربت ژل رویال ماگرو، شربتی برای لاغری، چربی‌سوزی و کاهش سایز و وزن

شربت ژل رویال ماگرو، شربتی برای لاغری، چربی‌سوزی و کاهش سایز و وزن

Royal Magro gel syrup

وضعیت : موجود
کد کالا : 203385 ثبت تلفنی سفارش 203385
گارانتی : اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد : + -
افزودن به سبد خرید
لیست قیمت به ازای تعداد
لیست قیمت به ازای جمع فاکتور
ارسال این کالا بین 10 تا 15 روز کاری زمان میبرد.
شربت ماگرو، شربتی برای لاغری، چربی‌سوزی و کاهش سایز و وزن
ترکیبات شربت ماگرو: ترکیبی از فراورده‌های زنبور عسل و عرقیجات

با شربت ماگرو بیشتر آشنا شوید!

چاقی از مشکلات رایج امروزی است که باعث بروز بیماری‌های بسیاری می‌شود. به زبان ساده وقتی انرژی دریافتی بیشتر از انرژی مصرفی باشد، انرژی‌های اضافه تبدیل به بافت‌های چربی می‌شوند.

بالا رفتن سن، مصرف مداوم فست‌فودها، مواد غذای غیرارگانیک، عدم تحرک به دلیل زندگی ماشینی، عدم نظم در خوراک و خواب و در کل شیوه نادرست زندگی روزانه، مسائلی هستند که همه‌گیر بوده و باعث شده درصد بالایی از جمعیت جهان دچار چاقی و اضافه وزن شوند.

آمارهای جهانی حاکی از این هستند که مرگ و میرهای ناشی از چاقی، بسیار بیشتر از کمبود وزن است. از بیماری‌هایی که به واسطه چاقی پدیدار می‌شوند می‌توان بیماری‌های قلبی و عروقی و سکته، دیابت، اختلالات اسکلتی و عضلانی، و برخی از سرطان‌ها مثل سینه، تخمدان، پروستات، کبد، کیسه صفرا و ... را نام برد.      

به طور طبیعی رعایت یک رژیم غذایی سالم و افزایش فعالیت‌های روزانه می‌تواند از راه های افزایش متابولیسم بدن باشد و مانع از بروز این مشکلات شود. معجون ماگرو، با توجه به ترکیباتی که دارد باعث چربی‌سوزی می‌شود و با مصرف منظم و مدام می‌تواند باعث کاهش سایز و در نهایت کاهش وزن شود.

مصرف این شربت همراه با معجون گراسو، پکیج مناسبی برای لاغری می‌باشد.  


روش نگهداری شربت ماگرو     

بهترین روش برای نگهداری معجون ماگرو قرار دادن در یخچال می‌باشد.


زمان مصرف شربت ماگرو     

این محصول را 5-10 دقیقه بعد از وعده غذایی مصرف نمایید.


مقدار مصرف شربت ماگرو    

در هر وعده 2 قاشق غذاخوری مصرف شده و بعد از آن 2 لیوان آب بنوشید.  


موارد منع مصرف شربت ماگرو      

افرادی که به فراورده‌های زنبور عسل و گیاهان دارویی حساسیت دارند.

تاثیر شربت ماگرو در افزایش متابولیسم بدن

یکی از دلایلی که باعث بروز چاقی در افرادمی‌شود، مشکلاتی است که در متابولیسم بدن انسان ایجاد می‌شود. این نوع مشکل یکی ازعلل ایجاد چاقی در بدن انسان است. شربت ماگرو می‌تواند با تنظیم متابولیسم بدن نقشفوق‌العاده‌ای در پیشگیری از چاقی ایفا کند.

ترموژنز یک فرآیند طبیعی است که در بدن اتفاقمی‌افتد که متابولیسم را افزایش داده و چربی بدن را می‌سوزاند. ترکیبات HDEAو HDAA موجود در این محصول نیز پروتئین‌هاییرا افزایش می‌دهند که گرمازایی را افزایش داده و در نتیجه متابولیسم را به میزان قابلتوجهی افزایش می‌دهند.

شربت ماگرو - Magro potion در ترکیبات خود منبع بسیار خوبیبرای تامین چند اسیدآمینه‌ای دارد که بدن انسان به‌ خودی‌ خود قادر به تولید آن‌هانیست. این اسیدهای آمینه برای تشکیل پروتئین‌هایی در بدن و همچنین بهبود سوخت‌ و سازآن ضروری هستند.

اثرات انرژی‌زا و سیرکننده شربت ماگرو می‌تواندبه شما کمک کند در طول روز بهتر غذا بخورید و موفقیت شما را برای رسیدن به هدف کاهشوزن نزدیک‌تر کند. در صورتی که به صورت مداوم و منظم از شربتماگرو استفاده شود، عوارض چاقی و مشکلات متابولیسمی از بین خواهند رفت.

 اگرچاق هستید یا در آستانه چاقی می‌باشید، این معجون می‌تواند یک گزینه خوب برای مقابله باچاقی باشد. اما این بدین معنی نیست که ورزش و تحرک راکنار بگذارید یا رژیم غذایی هوشمندانه نداشته باشید. برای لاغری به مجموعه اقداماتینیاز است که هر کدام مکمل یکدیگر هستند.

مصرف شربت ماگرو در دراز مدت می‌تواند باعث لاغری شود.باید از این محصول به طور منظم و اصولی استفاده کنید و به هیچ وجه انتظار اثرگذاری سریعنداشته باشید، قطعا در بلند مدت اثرات شگفت انگیز آن را برای لاغریخواهید دید.شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.


برچسب ها :
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق شماره تلفن 09301007530 ارتباط بر قرار کنید