محصولات زنبور عسل ژل رویال شربت شربت لیزاردر بر پایه ژل رویال ، مفید برای پاکسازی و رفع مشکلات کبد

شربت لیزاردر بر پایه ژل رویال ، مفید برای پاکسازی و رفع مشکلات کبد

Lizarder syrup based on royal jelly

وضعیت : موجود
کد کالا : 203393 ثبت تلفنی سفارش 203393
گارانتی : اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد : + -
افزودن به سبد خرید
لیست قیمت به ازای تعداد
لیست قیمت به ازای جمع فاکتور
ارسال این کالا بین 10 تا 15 روز کاری زمان میبرد.

شربت لیزاردر، مفید برای پاکسازی و رفع مشکلات کبد

ترکیبات شربت لیزاردر: ترکیبی از فراورده‌های زنبور و گیاهان خاص
حجم : ۴۵۰ میلی لیتر

 شربت لیزاردر، ضد چربی کبد است و برای رفع مشکلات کبدی و سیروز کبد نیز اثر بخش می باشد. این شربت با ترکیبات ژل رویالی که در آن به کار رفته است یکی از محصولات مفید و پرکاربرد می‌باشد.

معجون لیزاردر همچنین یک ضد خارش قوی و موثر است و برای اگزمای پوستی بسیار مناسب می‌باشد. از این معجون می‌توانید به عنوان شفاف‌کننده پوست، رفع مشکلات مو، رفع لکه‌های پوستی نیز بهره ببرید. در تعریف بهتر می توان این معجون را  به عنوان یک مکمل مراقبت از پوست دانست.    

لیزاردر همچنین در پاکسازی بدن، معتدل کننده بدن، تقویت کبد و کلیه‌ها، رفع حرارت کبد و خون، رقیق‌کننده خون، کاهنده صفرا نیز تاثیر دارد.


روش نگهداری شربت لیزاردر

بهترین روش نگهداری از این شربت قرار دادن در دمای محیط می‌باشد البته دور از تابش مستقیم نور خورشید. اگر معجون در شرایط مطلوب نگهداری نشود، ممکن است خواص و ویژگی‌های آن به مرور از بین برود.


زمان مصرف شربت لیزاردر 

برای این که یک مکمل اثربخشی بیشتری داشته باشد باید به زمان مصرف آن توجه داشته باشید. شربت لیزاردر نیز اگر قبل از هر وعده غذایی میل شود، تاثیر بیشتری خواهد داشت.


مقدار مصرف شربت لیزاردر

میزان مصرف این شربت در افراد و گروه‌های سنی مختلف متفاوت می‌باشد.

 • -بزرگسالان 3 بار در روز 1 قاشق چای خوری
 • -نوجوانان 2 بار در روز 1 قاشق چای خوری
 • -از سن ۳ الی ۵ سال 1 بار در روز 1 قاشق چای خوری


موارد منع مصرف شربت لیزاردر

هر محصول با توجه به ترکیباتی که در آن به کار رفته است، برای برخی افراد منع مصرف دارد. شربت لیزاردر در موارد زیر نباید مصرف شود:

 • -کودکان زیر ۲سال
 • -خانم‌های باردار و شیرده
 • -افرادی که کم‌خونی شدید دارند.
 • -افرادی که پیوند عضو انجام داده‌اند.
 • -کسانی که به ترکیبات گیاهی وعسل و ترکیبات آن حساسیت دارند.
 • تاثیر شربت لیزاردر بر بهبود عوارض اگزمای پوستی


  اگزمای پوستی یکی از بیماری‌های رایجی استکه در فصل پاییز و زمستان بیشتر به اوج خود می‌رسد. دلایل مختلفی برای بروز این بیماریوجود دارد. با این حال کمبود رطوبت، حساسیت و برخی بیماری‌های خود ایمنی علتی برایبروز یا تشدید اگزمای پوستی می‌باشند.

  برای درمان این بیماری نیز راهکارهای متعددیوجود دارد. ولی یکی از راهکارهایی که به بهبود اگزمای پوستی و کاهش عوارض آن کمکمی‌کند، بدون نگرانی از عوارض دارویی، شربت لیزاردر است. 

  شربتلیزاردر حاوی مواد طبیعی ضد التهاب است و بیماری اگزما نیز یک نوع بیماری التهابی پوستمحسوب می‌شود. به همین علت استفاده از این معجون می‌تواند کمک کند تا التهاب ناشی ازاگزمای پوستی برطرف شود.

  یکی از عوارض جانبی بسیار آزاردهندهاگزما پوستی، خشک شدن پوست است. خشک شدن پوست باعث می‌شود که خارش، قرمزی و... در پوستایجاد شده و فرد را به شدت تحت آزار و اذیت قرار دهد. شربت لیزاردر حاوی ترکیبات ضد خشکی پوست است.با استفاده از لیزاردر خشکی‌های ناشی از اگزما پوستی بهبود می‌یابد.

  ویژگی دیگر شربت لیزاردر که باعث بهبود اگزمامی‌شود، خاصیت آن برای رفع حساسیت است. می دانید که یکی از دلایل بروز اگزمایپوستی، حساسیت‌های مختلف مثل حساسیت فصلی است.

  در واقع استفادهاز معجون لیزاردر هم عوارض ناشی از اگزما را بهبود می‌بخشد و هم منبع خوبی برای پیشگیریاز این بیماری است. برای کاهش حساسیت، باید به صورت منظم از معجونلیزاردر مصرف کنید.شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.


برچسب ها :
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق شماره تلفن 09301007530 ارتباط بر قرار کنید